Novinky

23.5.2015
Nové prodejny

Aktualizovali jsme pro Vás seznam prodejen, kde si můžete zakoupit naše výrobky :)...

více
27.3.2015
Pomerančovo nektarinková se zázvorem

Sladší chuť nektarinek se jemně prolíná s hořkostí pomerančové kůry. Překvapí Vás svojí lehkostí. Zázvor marmeládě dodává výjmečnou a neodolatelnou chuť. Je jen na Vaší chuti, s čím tuto lahodnou marmeládu zkombinujete. Objednávejte zde :) ...

více
27.3.2015
Zázvorový med

Je na Vaší chuti a fantazii, s čím tento lahodný med zkombinujete. Zázvorový med má opravdu výraznou chuť. Je vhodný pro chladnější dny, kdy jím můžete přisladit nebo zvýraznit Váš oblíbený čaj a nebo jej můžete zalít pouze teplou vodou a máte lahodn...

více
12.2.2015
Pomerančová marmeláda

Tato jemná, svěží, hořkosladká pomerančová marmeláda pomalu vařená s kousky kůry, citrónovou šťávou, cukrem a kořením je delikatesou, která si jistě získá Vaše srdce a perfektně doplní nejen Vaše snídaně. Objednávejte zde:  Pomerančová marmeláda  ...

více
11.2.2015
Valentýn ♥

Na Valentýna jsme pro vás připravili krásné balíčky, které vaši polovičku určitě potěší! Koupit je můžete přímo u nás na Hlinkách nebo v Kadeřnické studio Zuzana a v Café fresh na Botanické.  ...

více

Obchodní podmínky

Provozovatel

Dobroty od srdce
Pavlína Malíková
Bukovinka 136
679 05, Křtiny
IČO: 02172089

č. bankovního účtu: 261958137/0300

Objednání zboží

Zboží se objednává elektronickou formou v internetovém obchodě www.dobrotyodsrdce.cz. Podmínkou objednání je vyplnění požadovaných údajů při dokončení objednávky. Objednávka vám bude potvrzena emailem na adresu zadanou při objednávce.

Registrace

Registrace není povinná, ale může vám usnadnit nakupování v internetovém obchodě www.dobrotyodsrdce.cz, protože registrovaný uživatel nemusí při každém nákupu znovu zadávat všechny údaje. Odesláním objednávky nebo registrací souhlasí kupující se zpracováním a uložením svých osobních údajů provozovatelem. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas může kupující kdykoli zrušit telefonickou nebo emailovou výzvou.

Cena zboží

Ceny zboží v internetovém obchodě www.dobrotyodsrdce.cz jsou konečné. Po objednání vám bude zasláno potvrzení emailem s rekapitulací objednaného zboží včetně celkové částky. Při osobním převzetí se cena zboží hradí v hotovosti.

Dodání zboží

O stavu objednávky a možnosti vyzvednutí zboží vás budeme informovat telefonátem či formou SMS na telefonní číslo zadané při objednávce nebo prostřednictvím emailu na emailovou adresu zadanou v objednávce.

Osobní převzetí

Zboží se vyzvedává osobně ve výdejním místě, kterým je Dobroty od srdce - Hlinky 90, 603 00 Brno. Cena zboží se hradí v hotovosti při převzetí.

Zásilka

Zboží zasíláme kurýrní službou. V objednávce lze zvolit dodání na základě dobírky (zaplatíte řidiči kurýrní služby při převzetí) nebo bankovním převodem (vystavíme Vám fakturu, kterou Vám zašleme mailem).

Ceny dopravného

Při nákupu zboží nad 2000 Kč s DPH je doprava zdarma, jinak platí následující:

Dobírka – 126 Kč
Bankovní převod – 84 Kč
Osobní odběr v Brně – Zdarma (pouze v hotovosti)

Vrácení zboží

Na zboží potravinářské je záruční doba osm dní, ale může být zkrácena či prodloužena, je-li na obalu vyznačena lhůta k použití věci. Zboží může být reklamováno na základě zákona č. 367/2000 a zákazník má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se pro odstoupení v této lhůtě a dodrží níže uvedené podmínky bude mu vrácena kupní cena zboží. Zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět, musí být v původním obalu (včetně etiket), nesmí nést známky použití, musí byt nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Náklady na přepravu zboží k dodavateli nese v plné výši zákazník.

 

Klasické přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Přihlášení přes sociální sítě

Facebook